About

Janusz Nawrat

Janusz Nawrat

Drogi Gościu,

Na tym blogu znajdziesz materiały dotyczące moich różnych mniej lub bardziej poważnych pomysłów i projektów. Tak już jest, że kiedy coś mnie zainspiruje zawsze staram się to opisać lub narysować, a jeśli jest to jakaś inspiracja programistyczna, to dodatkowo w ślad za nią powstaje przeważnie kod (czasem pseudo-kod) takiego prototypowego rozwiązania. Nie wszystkie pomysły oczywiście opuszczają moje notatniki i trafiają na bloga, bo – przyznam – że pewnie w bardzo krótkim czasie rozrósłby się on do monstrualnych rozmiarów, a zresztą nie wszystkie pomysły są godne uwagi czy, mówiąc wprost, dobre. Czasem pomysł jest po prostu kiepski, a temat okazuje się nudny i nie warto o nim pisać artykułu. Pocieszam się jednak tym, że wszyscy mamy kiepskie pomysły, choć z drugiej strony jestem przekonany, że z pomysłami jest tak, że ilość przechodzi w jakość i przez to łatwiej jest wybrać coś dobrego z pełnej skrzyni, niż z pustej.

Zapraszam do częstych odwiedzin mojego bloga i rozwoju we własnym zakresie zaprezentowanych przeze mnie zaczątków pomysłów i prototypów rozwiązań.

Pozdrawiam

Autor


Dear Visitor,

On this blog you will find materials related to my various more or less serious ideas and projects. Usually, when something inspires me, I always try to describe or draw this idea, and if it is some sort of  programming idea, I also followed it by code (sometimes pseudo-code) development – to make a kind of instant solution prototype. Not all ideas of course leave my notebooks and get on the blog, because – I admit – this could lead in a very short time to growth of the content to monstrous size. Moreover – frankly speaking – not all ideas are worth of attention or, simply speaking, are good. Sometimes the idea is just bad, and the topic turns out to be boring and not worth to write the article about. But I cheer myself with the fact that we all have some bad ideas :-), but on the other hand, I am convinced that quantity of the ideas usually passes to the quality of them and – from obvious reasons – it is easier to choose something good from within full box, rather than from empty one.

Feel free to frequent visit of my blog.

Regards

Author


Please contact me using this form:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Tomasz Welna

visual artist / filmmaker

PRACOWNIA OKO

Szkoła Rysunku Malarstwa i Grafiki DR TOMASZA WEŁNY | KRAKÓW | Plac Matejki 10 | tel 691 81 75 74

Piękno neurobiologii

Blog Jerzego Vetulaniego

Teoria muzyki, zasady muzyki, podstawy muzyki

Teoria muzyki, zasady muzyki, podstawy muzyki - czyli to co każdy amator muzyki wiedzieć powinien :)

Personal Development & Inspirations

Przemyślenia i refleksje, którymi warto się podzielić (blog by Janusz Nawrat)

Business IT Cooperation Platform

Biznes i IT - dwa światy, które muszą współdziałać

%d blogerów lubi to: